معرفی شرکت اینوت invt 

(INVT (Shenzhen INVT Electric Co. Ltd

شرکت اینوت از سال 2002 در زمینه اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی  شروع به فعالیت نموده و درفضای کاملا رقابتی در پی تلاش به ارائه بهترین محصول و خدمات به مشتریان بوده است.

برای اولین بار در سال 2010 اینورترهای اینوت به بازار عمومی عرضه گشته و با استقبال عظیمی رو به رو شده است. به طوری که در حال حاضر invt دارای پانزده شرکت تابعه و بیش از سه هزار کارمند و بیش از سی دفتر و مرکز گارانتی و چهار شعبه خارج از کشور است.

که یک شبکه فروش جهانی را تشکیل می دهد که همواره آماده ارائه پشتیبانی، آموزش فنی و خدمات به مشتریان است.

شرکت invt موفق به کسب عناوین مختلف از جمله : نشان ملی تسلط بر فناوری های الکترونیک قدرت ، کنترل اتوماتیک و فناوری اطلاعات شده است.

اینوت همچنین دارای 1300 ثبت اختراع و اولین آزمایشگاه در صنعت با مدارک معتبر و همچنین چندین عنوان گواهینامه کیفی و مدیریتی بین المللی نیز بوده که به شرح ذیل می باشد.

KC GD20 , TUV CE GD20 , CANS LABORATORY , UL LABORATORY

هم اکنون اینورترهای اینوت در بازار ایران به عنوان یک برند با سابقه و قدیمی و همچنین در عین داشتن قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

در ادامه به معرفی مدل های پر کاربرد و شرح امکانات سخت افزاری و نرم افزاری اینورتر های invt در بازار داخلی می پردازیم.

مدل های پرکاربرد اینورتر اینوت invt در حال حاضر به شرح ذیل می باشد.

- invt inverter Goodrive ( GD10, GD20, GD200A, GD350A, GD270, GD350-19, GD200L, GD350-IP55)

دفتر مهندسی پالس نماینده رسمی و انحصاری اینورتر های اینوت invt در ایران خراسان مشهد - درایو اینوت - اینورتر اینوت - کنترل دور اینوت - نمایندگی اینوت - نماینده اینوت - نمایندگی اینورتر اینوت - نمایندگی درایو اینوت - درایو invt - اینورتر invt - کنترل دور invt - نمایندگی invt - نماینده invt - نمایندگی اینورتر invt - نمایندگی درایو invt - تنظیمات اینورتر اینوت - تنظیمات اینورتر invt - خطاهای اینورتر اینوت - invt inverter - inverter invt - تعمیرات اینورتر اینوت در مشهد - تنظیمات اینورتر اینوت در مشهد - invt در مشهد - اینوت - invt - اینوت مشهد